Головна / Огляд ЗМІ / У Тернополі знімуть громадські блок–пости

У Тернополі знімуть громадські блок–пости

blokpost_02_210214Блок-пости, які організували громадські активісти на в’їздах у Тернопіль знімають. Про це повідомив лідер Автомайдану Дмитро Гайдуцький. Вулиці міста продовжує патрулювати міліція, ДАІ спільно з добровольцями громадських формувань міста: «Охорона громадського порядку», Автомайдан, «Дорожній контроль». Міський голова Тернополя Сергій Надал подякував усім активістам, які підтримували та підтримують громадський порядок та зауважив, що ситуація в місті є повністю контрольованою.
«Сьогодні місто працює у звичному режимі, жодних загроз мародерства чи інших хуліганських дій немає. Завтра у Тернополі відбудеться загальноміська толока, а з 14 години за допомогою комунальної техніки разом з активістами ми розберемо блок-пости та очистимо територію, – сказав Сергій Надал. – Зараз потреби у роботі блок-постів немає, ми дякуємо усім хто чергував там і підтримував громадський порядок на дорогах».
Нагадаємо, на в’їздах у Тернопіль функціонувало 9 блокпостів. Щодня близько півтисячі активістів забезпечували охорону правопорядку.

Джерело: rada.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top