Головна / TOP / У Тернополі започатковують поетичний проект “Вільний мікрофон”

У Тернополі започатковують поетичний проект “Вільний мікрофон”

961285_291253651025330_658452747_nМолоді  ініціатори  нашого міста продовжують тішити тернополян цікавими мистецькими заходами та творчими ідеями.

Тернопільський поет Юрій Матевощук та відомий організатор мистецьких заходів Ярослав Качмарський започатковують творчий проект  Вільний мікрофон.

- На мою думку – це так звана можливість комунікації усіх без винятку, – розповідає Юрій Матевощук, - В літературному просторі завжди існує достатньо фестивалів, презентацій, відкритих читань, вечорів поезії . Але інколи хочеться простої комунікації – авторів, читачів, слухачів вільної від рамок, форматів та обмежень. Для читань не обов’язково бути учасником літературної тусовки. Власне, “Вільний мікрофон” і об’єднує усіх, хто виявив бажання почитати свої твори чи послухати інших. Такого роду вечори ми плануємо проводити один раз на місяць у арт-барі “Коза” або у галереї “Бункермуз”. В перспективі, цей проект я розглядаю, як одну з можливостей  укласти та видати антологію молодої тернопільської літератури.

На відкриття заходу запросили “спеціального гостя” – це білоруський письменник Сяргей Прылуцкі, – продовжує Юрій, – Планую познайомити  тернополян з цікавим та вагомим митцем, а білоруська, як на мене – це ексклюзив.  Під час заходу пролунають також тексти відомого тернопільського письменника Ярослава Павуляка.  Хотілось би, щоб люди не забували і про наших авторів. Ми маємо пам’ятати наших земляків, адже вони зробили великий внесок у світ української літератури.

До слова, виступити цього разу зможуть лише 20 читців. Тематичних обмежень у підборі текстів немає. Кожен учасник продекламує по 5 віршів.

Участь у читаннях може взяти кожен бажаючий. Для реєстрації учасників  розробили спеціальну заявку, яку можна заповнити на сторінці у ВК

До “вільного мікрофону”  поціновувачів поетичного слова запрошують ” у мистецьку  галерею “Бункермуз” 25 березня о 18:00.

 

Оксана Ратушняк

На Валовій

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top