Головна / TOP / У Тернополі виставка провокаційного мистецтва

У Тернополі виставка провокаційного мистецтва

0e959debec25d6cf86ec8146e20fa06829 березня в галереї “Бункермуз” відбудеться відкриття виставки молодої української художниці Олени Токовенко, яка є учасницею арт-групи відомої у мистецьких колах Слави Фролової.

- Мені подобаються роботи, які залишають після себе яскраві враження, – розповідає організатор ,- Ярослав Качмарський. Знайшов у інтернеті сайт української художниці Слави Фролової та ознайомився з роботами Олени Токовенко.  На полотнах переважають похмурі тони, де можна розгледіти людські силуети.  Картини вражають своєю таємничістю та залишають після себе філософські відчуття.

Роботи авторки в певній мірі провокаційні  і в той же час  зрілі, експресивні та виразні. Всі полотна виконані акриловими фарбами. У картинах переважають червоні та чорні тони із зображенням людських фігур та частин тіл. Назви робіт на виставці відсутні – для фантазій і роздумів. Картини настільки насичені, що спочатку помічаєш лише яскраві плями. Тільки трохи звикнувши, в кожній роботі починають проявлятися деталі. Спостерігаючи глядач приєднується до процесу пошуку художником відповідей на філософські питання буття. І сам стає його частиною.

Оксана Ратушняк

На Валовій

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top