Головна / Мистецтво / У Тернополі видали мистецький альманах

У Тернополі видали мистецький альманах

al“У камені, бронзі, граніті” – альманах під такою назвою презентували нещодавно у краєзнавчому музеї Тернополя. Присвячений він 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.
На урочистостях побував поет, голова Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка у 2005-2008 роках Роман Лубківський.

За словами організаторів, “Ми нащадки своїх батьків-прадідів, ми нащадки Шевченка, які повинні розуміти, що наше завдання – зберегти державу та націю, згуртувати сили та відродитися у теперішніх умовах.  Хочеться подякувати усім, хто долучився до цього творчого доробку, усім, хто приклав руку до альманаху, який ми передаватимемо поколіннями. Для кожного з нас Шевченко повинен бути орієнтиром, символом та пророком, який надихатиме на боротьбу за інтереси українців на своїй землі”.
До альманаху увійшли пам’ятні місця, пов’язані з перебуванням на Тернопільщині Тараса Шевченка, тут є світлини з фаховим описом монументів, меморіальних таблиць, встановлених у нашому краї задля вшанування пам’яті Великого Кобзаря та з нагоди 200-річчя від дня його народження.
Джерело: LIKE

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top