Головна / Огляд ЗМІ / У Тернополі встановлять 195 обмежувачів руху

У Тернополі встановлять 195 обмежувачів руху

artleo195 обмежувачів руху транспорту у вигляді напівсфер планують встановити у Тернополі.

Виконати ці роботи запланували до першого червня, повідомив заступник начальника управління житлово-комунального господарства міськради Андрій Дроздовський.
- Ці обмежувачі будуть естетичні, їх виливають з бетону, – каже він. – Вони замінять плити, які перекривають в’їзд транспорту на пішохідну зону, і зроблять місто красивішим.
Ці обмежувачі запланували встановити на восьми ділянках центральної частини міста. А саме: районі Майдану Волі – на підходах до пам’ятника Данилу Галицькому і на вході вул. Сагайдачного, в районі Театрального майдану – на підходах із сторони вул.Грушевського, Чорновола і бульвару Шевченка та на бульварі Шевченка.
В даний час вже виготовили проектно- кошторисну документацію і замовили виготовлення першої партії напівсферичних обмежувачів руху, додає пан Дроздовський. Загальна вартість робіт зі встановлення обмежувачів становить 110 тис.грн.
Пішоходи нарікають, що їм ніде пройти, адже водії ставлять авто на пішохідній зоні і навіть прямісінько на велопарковках. У ДАІ кажуть, що таких порушників штрафують, але вони продовжують ігнорувати правила. Нагадаємо, штраф за порушення правил зупинки-стоянки 255-340 грн.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top