Головна / Суспільство / У Тернополі триває конкурс “Найкращий читач”

У Тернополі триває конкурс “Найкращий читач”

festival_of_booksПочинаючи з 2002 року в Україні традиційно проводиться Всеукраїнський конкурс “Найкращий читач”, в якому змагаються найактивніші та найзавзятіші читачі – учні 6, 7, 8 класів.

Організаторами Конкурсу є Громадська організація “Форум видавців”(м. Львів), Національна бібліотека України для дітей, Українська бібліотечна асоціація, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів.

Проведення конкурсу в Тернопільській області координує обласна бібліотека для дітей та районні бібліотеки для дітей.

Конкурс відбувається в чотири етапи:

1-й етап (відбірковий) – з 1 до 25 лютого 2014 р. в усіх шкільних, дитячих і сільських бібліотеках (філіях).

2-й етап (міський/районний) з 1 до 21 березня 2014 р.

3-й етап (обласний) з 25 до 30 березня 2014 р.

4-й етап (підсумковий) проводиться 15-18 травня 2014 р. у Львові на Фестивалі дитячого читання “Книгоманія” в межах Міжнародного дитячого фестивалю у Львові.

Головною метою Конкурсу є заохочення дітей до систематичного читання художньої літератури, популяризація найкращих надбань української і світової класичної й сучасної літератури, привернення уваги громадськості, державних і недержавних установ і організацій, засобів масової інформації до проблем дитячого читання, а також підвищення соціального значення і ролі бібліотек.

Під час усіх етапів Конкурсу учасники читають книжки і нотують прочитане у спеціальних щоденниках. Переможцями стають діти, які зможуть продемонструвати членам журі свій читацький щоденник, цікаво і грунтовно переказати і проаналізувати зміст прочитаних книг, а також дати відповіді на запитання, що стосуються обізнаності з художньою літературою.

27 березня 2014 року об 11 годині Тернопільська обласна бібліотека для дітей проводить 3-ій обласний етап Всеукраїнського конкурсу “Найкращий читач – 2014″.

У змаганнях візьмуть участь кращі читачі – представники від районів області та м. Тернополя, які обирались під час проведення 1-го та 2-го етапів конкурсу на рівні сільських, шкільних та районних бібліотек.

За результатами змагань буде визначено трьох переможців (по одному з 6, 7 і 8 класів), які отримають звання “Найкращий читач України – 2014″ і головний приз – подорож до Львова на Міжнародний дитячий фестиваль “Книгоманія-2014″ у травні. Під час фестивалю переможці конкурсу відвідають безліч цікавих подій, матимуть насичену програму зустрічей з письменниками, візьмуть участь у конкурсах, квестах та інших розвагах.

Бажаємо успіхів усім конкурсантам, які будуть змагатися за звання “Найкращий читач – 2014″.

Надія Чайківська -

заступник директора Тернопільської

обласної бібліотеки для дітей

Джерело: Тернопіль Вечірній

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top