Головна / Огляд ЗМІ / У Тернополі проведуть капітальний ремонт тротуарів

У Тернополі проведуть капітальний ремонт тротуарів

cghУ останні два десятиліття за сприяння місцевого самоврядування нашого міста на чолі з Сергієм Надалом, відремонтували чимало занедбаних вулиць (серед яких одну з найбільших у місті – Симоненка), бульварів і навіть внутрішньо дворових проїздів. Цю роботу планують продовжити і в 2014 році. Однак одразу відремонтувати всі автошляхи та тротуари в Тернополі через брак коштів неможливо. До редакції звернувся тернополянин Василь Твердохліб з проханням повідомити, коли тут відремонтують тротуар на вулиці Багатій. Ми попросили на його запитання відповісти заступника начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Андрія Дроздовського.

“У цьому році за наявності коштів відбудеться виконання поточного ремонту тротуару на вулиці Багата. Капітальні ремонти згідно з відповідною програмою відбудуться на магістральних вулицях, у місцях найбільшого скупчення людей, які упродовж багатьох років опинилися у найбільш непридатному стані. Після цього, за наявності коштів, візьмемося за інші тротуари – в тому числі на вулиці Багатій”, – повідомив пан Дроздовський.

Першочергово у 2014 році, за словами Андрія Дроздовського, комунальники відремонтують такі ділянки:”У цьому році плануємо зробити капітальні ремонти тротуарів на вулиці Лесі Українки, проспекті Степан Бандери, на частині вулиці Руської – від моста до центрального універмагу. Також відбудеться реконструкція розбитих тротуарів на бульварі Тараса Шевченка і на вулиці Карпенка”.

Джерело: t-v.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top