Головна / Огляд ЗМІ / У Тернополі пішохідні переходи зроблять з ефектом 3D

У Тернополі пішохідні переходи зроблять з ефектом 3D

1347618415_perehodНещодавно студенти-магістранти ТНПУ представляли цікаві та корисні проекти, як зробити файне місто ще кращим. Так, на розгляд представників міської ради, викладачів педагогічного університету та громадських організацій 6 березня магістранти представили ряд проектів, серед яких до кінця року реалізують чотири.

Ось вони – переможці: «Зебра безпеки», «ІТ-проект», «Сім кольорів щастя в твоїх долонях» та «Зупинки Тернополя».

- Робоча група у складі представників міської ради, викладачів з педагогічного та організацій разом оцінювали та відбирали проекти. Із усіх виокремили чотири найкращих, які постараємося реалізувати до кінця року, – розповідає начальник патронатного відділу ТМР Максим Черкашин.

Кожен із цих проектів потрібен місту. Наприклад, ініціатор проекту «Зебра безпеки» знов змусив звернути увагу на проблему пішохідних переходів, причому пропонує автор облаштовувати переходи за допомогою світловідбиваючої стрічки, 3-D, а також освітлювальної системи. У міській раді кажуть, що готові проект впровадити у життя, адже тема дуже актуальна.

Авторка проект «Сім кольорів щастя» розписала ряд заходів, як тернополян можна зробити щасливішими. А зупинки Тернополя у іншому проекті повинні зарясніти інформацією на українській та іноземних мовах про Тернопіль.

Над реалізацією усіх ідей буде працювати робоча група разом з автором проекту.

Джерело: studentscapital.org

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top