Головна / Огляд ЗМІ / У Тернополі оновлять спортивні майданчики

У Тернополі оновлять спортивні майданчики

1142З 1 до 30 квітня на Тернопільщині триватиме Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота». Такий захід щороку у містах та селах України організовують Міністерство молоді та спорту України та Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Головною метою Місячника є покращання умов для регулярних масових занять фізичною культурою різних верств населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку.

Отож, впродовж квітня в області будуть впорядковуватись та облаштовуватись спортивні майданчики, проводитиметься інформаційно-пропагандистська кампанія з метою привернення уваги громадськості, державних та недержавних установ і організацій, засобів масової інформації до питань створення належних умов для щоденних занять населення фізичною культурою.

Наразі у підготовці до Місячника складається адресна програма спортивних майданчиків площею не менше 100 кв.м, які потребують упорядкування та визначається обсяг необхідних робіт. Традиційно до участі у таких заходах залучаються різні верстви населення, підприємства, установи та організації різних форм власності, органи місцевої влади і місцевого самоврядування. Відтак управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської ОДА, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» звертається до усіх із закликом не бути байдужими до власного здоров’я і запрошує взяти участь у благоустрої спортивних майданчиків!

Джерело: oblsport.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top