Головна / Проекти / У Тернополі обговорювали проект «Твоя Країна»

У Тернополі обговорювали проект «Твоя Країна»

10321900mНещодавно у прес-клубі «Вільного життя» відбулася прес-конференція присвячена проекту «Твоя Країна», за допомогою якого учасники з різних міст України протягом чотирьох днів змогли познайомитися з усіма сферами діяльності Тернополя.
Проект «Твоя Країна» є всеукраїнським та реалізовується поки що у восьми містах Україна, але на цьому зупинятися не збирається. Також його організовує всеукраїнська молодіжна організація «Фундація Регіональних Ініціатив» (ФРІ). «Цей проект – єднає людей і допомагає розібратися, де правда, а де ні», – зазначає координатор проекту «Твоя Країна» Василь Кулевчук. «У ньому може взяти участь кожен бажаючий, проте є певні обмеження. Всі деталі можна побачити у соцмережі Вконтакте в групі «Твоя Країна», – уточнює організатор.
Учасники також з радістю ділились своїми враженнями: «Навіть не сподівався на таку яскраву подію у своєму житті. Для себе по-новому взнав весь Західний регіон. Багато хто питав мене не страшно чи їхати, зовсім ні. Ніхто не робив зауваження на те, що розмовляю російською» – розповідає Максим Кулик. «Враження від міста – чудові! Кажуть, що тут багато бандерівців. Не знайшли ми їх тут. Ну нема їх тут, нема», – каже Вікторія Ївженко.
Загалом, учасники зовсім не шкодують за участь у проекті. Щиро дякують усім організаторам та за гостинність тернополянам. Їх турбують масові заворушення, що відбуваються у країні. Вони глибоко переймаються за безпекою українців у цей час і виступають проти «зомбування», сепаратизму та проросійських настроїв. Вважають, що такі проекти руйнують негативні стереотипи, які лише роз’єднують людей. Бажають, щоб українці більше гуртувалися між собою. Вони – за мир!
На кінець, Василь Кулевчук вручав подяки від організації за активну підтримку проекту дванадцятьом тернопільським партерам. Проте, на вручення змогли прийти лише троє їх представників. Варто додати, щов рамках проекту «Твоя Країна» до Тернополя завітала молодь з Миколаєва, Кіровограда, Харкова, Житомира та Черкас.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top