Головна / Суспільство / У Тернополі можна купити романтичне побачення

У Тернополі можна купити романтичне побачення

yak-provesti-romantichne-pobachennya1Благодійний аукціон „Купи побачення” проводять зараз у Тернополі. Виручені кошти віддадуть на допомогу важкохворим 19-річній Людмилі Захаровій та 5-річній Томі Диксан.

Долучитись до акції можна до 22 березня. Учасниками аукціону можуть стати тільки повнолітні.
У Людмили Захарової діагностували пухлину переднього середньостіння з розповсюдженням на органи шиї. А у Томи Диксан рак нирок.
- Ми просто хочемо допомогти, – каже один із координаторів аукціону Юлія Верста. – Умови участі дуже прості: потрібно завантажити своє фото на сторінку аукціону. Тоді бажаючі піти на зустріч пишуть під ними свої ставки. А той, хто поставив найвищу – йде на зустріч з обраною людиною.
Хлопці можуть купувати зустріч з дівчатами і навпаки. Стартова ціна побачення – 30 грн. Ставку можна збільшувати не менше, як на 10 грн.
- Побачення відбудуться 22 березня. При зустрічі кошти передадуть координаторам проекту або офіціантам бохо-кафе „Жирандоль”, – каже Юлія. – Усі кошти ми розділимо порівну і перерахуємо для лікування дівчаток.
Дізнатись деталі аукціону та подати своє фото на участь, можна на сторінці у соціальній мережі – vk.com/club66704284.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top