Головна / TOP / У Тернополі концерт оркестра радості і щастя

У Тернополі концерт оркестра радості і щастя

berlin1158 березня до Тернополя завітає гурт “Перкалаба”. У розважальному комплексі “Амстердам” музиканти відіграють концерт о 21:00. Рекомендуємо усім позитивним людям відвідати концерт яскравого гурту та отримати підзарядку радості і щастя.

Назва гурту походить від Гуцульського села “Перкалаба”, яке знаходиться на межі Чернівецької і Івано-Франківської області та межі з Румунією. Початок існування гурту припадає на 1998 рік, тоді “Перкалаба” мала перший свій виступ на фестивалі «Червона Рута».
Музичний стиль гурту на початку діяльності — близький до ска-панк і реггі, але з часом творчість групи усе більше зверталося убік традиційної гуцульської музики. Сучасну творчість гурту можна віднести до напрямку фольк-рок. Учасники гурту підкреслюють тяжіння до простоти, природної гармонії, легкості, гумору і заряду позитивної енергії. Тексти також, за свідченням учасників гурту не обтяжений смисловою функцією. Сама назва “Перкалаба” походить від імені віддаленого хутору в Карпатах.

На Валовій

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top