Головна / Огляд ЗМІ / У Тернополі інформуватимуть населення щодо ситуації у Криму

У Тернополі інформуватимуть населення щодо ситуації у Криму

77478587На Тернопільщині створили громадський інформаційний корпункт підтримки наших військово-морських сил.

Основна мета – правдиве інформування населення щодо ситуації у Криму. Очільник краю закликає не дезінформувати населення та не створювати паніку.
Інформаційний корпункт бере на себе збір інформації та інформування від першоджерел. Відповідатиме за достовірність та збиратиме інформацію Ігор Крочак – військовий історик, один з авторів книги «Протичовновий корвет Тернопіль».

За інформацією колег-журналістів і офіцерів ВМС ЗС України на 14.30 біля входу у південну військово-морську базу ВМС України (озеро Донузлав) російські військові затопили списаний військовий корабель «Очаков». Глибина в місці затоплення сягає 9-11 метрів. Тепер фарватер входу виходу для українських сил повністю заблоковано.
У бухті Стрілецькій виставлено боново-сітьове загородження для блокади українських сил. Буксир ймовірно належить до ЧФ Російської федерації, маневруючи і рухачись в акваторії, скидає протидиверсійні гранати.
Гелікоптер, на якому прибули іноземні репортери, був блокований двома Мі-24, а далі взагалі захоплений.
Протичовновий корвет «Тернопіль» знаходиться в Севастопольській бухті разом з іншими українськими силами та з честю виконує поставлені командуванням завдання.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top