Головна / Огляд ЗМІ / Цього тижня тернопільські абітурієнти пройдуть пробне тестування

Цього тижня тернопільські абітурієнти пройдуть пробне тестування

znoПеревірити свої знання зі шкільних предметів та ознайомитись з тим, як проходитиме зовнішнє незалежне оцінювання майбутні абітурієнти зможуть вже цього тижня. На пробне тестування виділили два дні – 22 та 29 березня. Цієї суботи абітурієнти випробовуватимуть себе в українській мові і літературі, хімії, фізиці, російській мові, всесвітній історії та одній з іноземних мов. А 29 березня проведуть пробне тестування з математики, історії України, біології, географії та світової літератури.
ЮРІЙ ШАЙНЮК, відповідальний за ЗНО в області:
«Під час пробного тестування наші абітурієнти отримують зошити, бланки відповідей. Вони будуть працювати ту кількість годин часу, скільки відведено і на основну сесію тестування. По його закінченні отримають разом із зошитами і бланками відповідей ще і правильні відповіді. І зможуть вдома перевірити, добре чи не настільки добре виконали ці тестові завдання».
Також, розповідає Юрій Шайнюк, після 1 квітня, зайшовши на свою персональну сторінку на сайті Івано-Франківського центру оцінювання якості освіти, абітурієнти зможуть внести свої відповіді в електронний бланк, отримати правильні, і побачити своє місце у списку учасників пробного тестування. До слова, на Тернопільщині оцінити свої знання виявили бажання 3 тисячі 600 абітурієнтів, а це – трохи більше половини з тих, хто зареєструвався на основну сесію. Пункти тестування будуть у в кожному районі області та у Тернополі. В один день можна взяти участь лише в одному тестуванні. Якщо ж ви зареєструвалися на ще якесь із випробувань, можна просто забрати усі матеріали звідти з собою.
ЮРІЙ ШАЙНЮК,відповідальний за ЗНО в області:
«Ми, коли проводили таку інформаційну кампанію для реєстрації на пробне тестування, то наголошували, що в один день можна зареєструватися на один предмет, і в інший день – також на один предмет. Тобто, людина має вибір: або українську мову і літературу, або іноземну мову, або фізику».
Реєстрація тривала протягом місяця – з 1 до 30 листопада. Вартість пробного тестування така ж, як і минулого року: 89 гривень за один предмет. Як і на справжньому оцінюванні, правила – суворі: ніяких телефонів, підручників, шпаргалок та інших допоміжних засобів. Порушники будуть змушені покинути аудиторію. З собою, нагадує Юрій Шайнюк, потрібно мати паспорт або свідоцтво про народження, запрошення-перепустку та квитанцію про сплату вартості послуг.
Джерело: ІНТБ

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top