Головна / Мистецтво / Триденна програма мистецького фестивалю “Ї”

Триденна програма мистецького фестивалю “Ї”

8wiwzakgvMgВ інтернеті поширили офіційну і кінцеву програму фестивалю “Ї”, що пройде у Тернополі 28 – 30 березня в РК «Максим». У рамках фестивалю до Тернополя приїдуть відомі українські письменники Юрко Іздрик, Юрій Андрухович, Ірена Карпа, Андрій Любка, Олександр Ірванець та багато інших.

Також на заході можна буде почути гурти «Kompas», «Медовий Полин», «Who’s Next?» та подивитись виставку робіт відомих митців: революційних художників, креативних фотографів, побачити унікальні фільми. І це ще не весь перелік.

Після закінчення заходу буде видано збірку, котра буде містити здобутки фестивалю у вигляді нових творів відомих українських письменників та поетів, а також найцікавіших робіт фотографів та художників.

Програма:

«28» березня:

13:00 – 13:30 – Прес – конференція: відкриття фестивалю (РК «Максим», 1 – й поверх).
13:30 – 15:00 – Відкриття виставки картин та фотографій (РК «Максим»).
15:00 – 15:40 – Початок презентації книги Івана Байдака (Книгарня «Дім книги», вул. Коперника, 19).
16:00 – 16:20 – Читання творів: Роксолана Сьома.
16:20 – 18:00 – Читання творів:
3. Стефанець Андрій.
4. Олексіэнко Микола.
Літературна студія «7 герц»:
1. Бойко Соломія.
2. Грушовська Катерина.
3. Крук Наталія.
4. Німець Надія.
5. Омельницький Андрій.
6. Семенюк Яна.
7. Сукманюк Сергій.
8. Вітяк Юрій.
9. Підфігурний Олег.
18:00 – 18:45 – Виступ гурту «Кімната Гретхен».
19:00 – 20:00 – Читання творів: Марк Лівін та Іван Байдак.
20:00 – 21:00 – Читання творів: Юрій Андрухович.
21:00 – 22:00 – Виступ гурту «Один в Каноє».
22:00 – 23:30 – Читання творів:
1. Катруся Танчак.
2. Шкромида Іванна.
3. Борис Лілія.
4. Анна Лисенко. (літературна студія «Акценти»).
5. Володимир Олексієнко. (літературна студія «Акценти»).
6. Володимир Мелех. (літературна студія «Акценти»).
7. Галина Саф’янюк. (літературна студія «Акценти»).
8. Оксана Бучко. (літературна студія «Акценти»).
9. Олександр Носатий. (літературна студія «Акценти»).
10. Вікторія Солодовник. (літературна студія «Акценти»).
00:00 – 04:00 – Ніч короткометражного кіно.

«29» березня:

14:00 – 15:00 – Зустріч з Тарасом Прохаськом (Книгарня «Дім книги», вул.. Коперника, 19).
16:00 – 17:00 – Презентація книги Андрія Любки «Спати з жінками» (РК «Максим», 1 поверх).
17:00 – 19:00 – Читання творів:
1. Грига Марія.
2. Демус Олеся.
3. Депутат Маргарита.
4. Звіздецька Аліна.
5. Коряк Андрій.
6. Никифорук Роксолана.
7. Однорог Марина.
8. Починок Юлія.
9. Прокопів Андрій.
10. Стасів Соломія.
11. Інванчук Юлія.
12. Чорний Юрій.
19:00 – 19:45 – Виступ гурту «Медовий полин».
20:00 – 20:30 – Читання творів: Тарас Прохасько.
20:30 – 21:30 – Вгурт «Rizups».
21:30 – 22:30 – Читання творів: Андрій Любка.
22:30 – 23:00 – Читання творів: Вікторія Дикобраз.
23:00 – 01:00 – Вечір революційної поезії:
1. Похолюк Юлія.
2. Боденчук Богдан.
3. Матевощук Юрій
4. Ухач Володимир.
5. Салюк Анастасія.
6. Хрипиливий Ігор.
7. Мелех Володимир.
8. Ткачинський Олександр.
9. Андрієвський Олександр.
10. Іванчук Юлія.
01:00 – 02:00 – Проект «Колос» (гурт «Фіолет»).
02:00 – 03:00 – Гурт «Semmar»
03:00 – 04:00 – Гурт «Лоскіт».

«30» березня:

15:00 – 16:00 – Зустріч з письменниками: Дмитро Лазуткін, Ганна Осадко, Олександр Ірванець, Юрко Іздрик, Григорій Семенчук та Ірена Карпа (РК «Максим», 1 поверх).
16:00 – 17:00 – Презентація книжки Дмитра Лазуткіна «…
17:00 – 18:00 – Читання творів:
1. Капалина Наталя.
2. Бейтс Микола.
3. Сеньовська Надія.
4. Наливайко Ольга.
5. Кузьменко Катерина.
18:00 – 18:30 – Читання творів: Микита Лунін.
18:30 – 19:20 – Читання творів: Дмитро Лазуткін.
19:20 – 20:00 – Виступ гурту «Компас».
20:00 – 20:30 – Читання творів: Ганна Осадко.
20:30 – 21:10 – Читання творів: Лєшек Шаруга (Leszek Szaruga).
21:10 – 22:00 – Читання творів: Олександр Ірванець.
22:00 – 23:00 – Іздрик та Григорій Семенчук.
23:00 – 23:40 – Читання творів: Ірена Карпа.
23:00 – 01:00 – «Вечір брутальної поезії»:
1. Брижак Марта.
2. Хрипливий Ігор.
3. Похолюк Юлія.
4. Бейтс Микола.
5. Матевощук Юрій.
6. Чорний Юра.
7. Лисенко Анна.
8. Наливайко Ольга.
9. Шнайдер Ольга.
10. Новіков Юрій.
01:00 – 02:00 – Виступ гурту «Qarpa».
02:00 – 04:00 – «Українська вечірка».

Джерело: Доба

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top