Головна / Огляд ЗМІ / Тернополяни зібрали 100 тисяч для корвету “Тернопіль”

Тернополяни зібрали 100 тисяч для корвету “Тернопіль”

77478587На сьогодні тернополяни зібрали для потреб екіпажу корвету “Тернопіль” майже 100 тис. грн. Раніше 50 тисяч гривень, а також іграшки, які виготовляли тернопільські школярі уже передали екіпажу корабля.

«Сьогодні ми усі підтримуємо наших моряків на корветі хто як може, дехто перераховує гроші, хтось пише листи, діти зробили подарунки, – відзначив секретар міської ради Ігор Турський. – Я сьогодні хочу подякувати усім свідомим жителям нашого краю за підтримку екіпажу «Тернопіль» у цей нелегкий для країни час».
Нагадаємо, моряки з корвету «Тернопіль» звернулися до всіх небайдужих і подякували за підтримку і допомогу!
Шановні українці!!!
Екіпаж корвету «Тернопіль» висловлює слова щирої вдячності за ту турботу та допомогу нам у важкий час, яку Ви надали кораблю. Особливо хочемо відмітити керівництво Тернопільської МДА та ОДА, Тернопільського державного медичного університету iменi I.Я. Горбачeвського, Всеукраїнської спілки офіцерів підводників, Хмельницької АЕС і напевно Тернопільських підприємців. Без Вашої підтримки, в цей важкий час для держави, було б неможливим вистояти під моральним впливом озброєних формувань, але ми змогли і зможемо далі гідно із честю відстоювати свій корабель та його прапор, до тих пір поки не настане мир та спокій.
Ще раз дякуємо,
Екіпаж корвету «Тернопіль».
Для перерахунку коштів на потреби моряків, нагадуємо ще раз реквізити рахунку:
Банківські реквізити:
Філія – Тернопільське обласне управління АТ «Ощадбанк»
код 26103401
р/р 2600030002308
МФО 338545
Призначення платежу: Благодійна допомога корвету “Тернопіль”

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top