Головна / Огляд ЗМІ / Тернополяни можуть користуватись сервісом патріотичних аватарок

Тернополяни можуть користуватись сервісом патріотичних аватарок

9365216-300В інтернеті з’явився сервіс, що дозволяє створити цікавий і особливий аватар для соціальних мереж – Еduni.com.ua.
Механізм роботи Еduni.com.ua простий: створити патріотичний аватар, зберегти на комп’ютері, завантажити його до соціальної мережі та поділитися з друзями.

Обраному героєві можна намалювати окуляри або вуса та вдягнути його у вишиванку чи тєльняшку.

Крім того, за бажанням можна змінити тло “ави” на будь-який прапор, навіть російський та причепити значок.

Сервіс створила київський дизайнер Анна Костенко.

За її словами, ідея з’явилася зовсім нещодавно, коли вона побачила, як багато людей в соцмережах хочуть підтримати Україну і тому ставлять різні тематичні аватарки. У результаті навіть стало важко зрозуміти, де хто.

“Дуже багато людей поза межами України хочуть показати підтримку, але навіть не знають як. Протягом безсонного тижня я розробила дизайн. Найбільше часу пішло на малювання різних деталей: окулярів, вусиків, футболкок та іншого”, – розповіла розробниця “Українській правді. Життя”.

Вона також каже, що для закордонних друзів з’явилася ідея прапорів інших країн, але з обов’зковим сердечком – нашого прапора.

“Допомогла підтримка мого чоловіка, який також допоміг з технічною реалізацією проекта. А вже після запуску сайту, прийшло багато побажань – то шоломи, то каски, то намиста. Вечорами домальовую усі побажання. Дуже тішуся, коли знаходжу у людей такі аватарки, тоді є наснага працювати й далі над проектом і розвивати його”, – поділилася вона.

Джерело: Українська правда. Життя

ca7e08b-01 aecaf05-03 772d779-01

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top