Головна / Огляд ЗМІ / Тернополяни – лауреати всеукраїнського конкурсу спортивних журналістів

Тернополяни – лауреати всеукраїнського конкурсу спортивних журналістів

1514dda92e07e57dfc86d235f1c1a89fОдразу двоє тернопільських журналістів – відповідальний секретар і спортивний оглядач газети “Тернопіль вечірній” Олег Лівінський та редактор відділу спорту обласного видання “Свобода” Ярослав Мармаш за підсумками 2013 спортивного року були визнані серед кращих спортивних журналістів держави. Вручення спеціальних грамот і кубків відбулося 14 березня в конференц-залі Мінмолодьспорту України. Лауреатів АСЖУ у 26 номінаціях вітали міністр Молоді та спорту України Дмитро Булатов, президент Національного олімпійського комітету, віце-президент МОК Сергій Бубка та очільник Асоціації спортивних журналістів України Михайло Волобуєв.

Лауреатом у номінації “Зал слави. Золотий фонд АСЖУ” став наш колега Олег Лівінський, який уже двадцять років висвітлює спортиву і фізкультурно-оздоровчу тематику на шпальтах різних видань, а також у теле- і радіоефірі. Останні чотири роки – ведучий рубрики “Спортивна арена” газети нашої громади “Тернопіль вечірній”.

Редактора відділу спорту Тернопільської обласної газети “Свобода” Ярослава Мармаша удостоїли в номінації “За великий внесок у спортивну журналістику України”. Пан Ярослав понад три десятиліття залишається вірним обраному фаху. Його статті на фізкультурно-спортивну тематику друкували у тернопільських виданнях “Ровесник”, “Західна Україна”, Свобода” . Він був головним ректором спеціалізованих спортивних видань “Гол” і “Гол плюс”, автором багатьох спецвипусків, буклетів та інформаційних довідників на цю тематику. Нині Ярослав Богданович очолює відділ спорту газети “Свобода” та місцевий осередок АСЖУ.

Джерело: Тернопіль Вечірній

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top