Головна / Огляд ЗМІ / Тернополяни добровільно їдуть у Крим

Тернополяни добровільно їдуть у Крим

274806Військкомати Тернополя не мають відбою від чоловіків різного віку, які висловлюють бажання стати на захист Вітчизни.
Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.
“Усім, хто приходить до нас, а таких людей дуже багато, пояснюємо, що цей крок поки до цивільного населення не стосується, але залишаємо у себе їхні контактні телефони. Зараз доукомплектовуємо частину районних, обласних та міських військових комісаріатів для проведення зборів приписного складу. Тобто, йдеться про тих спеціалістів, які необхідні у першу чергу”, – сказав в. о. військового комісара Тернопільського обласного військового комісаріату полковник Володимир Катинський.
За його словами, приписники, які можуть залучатися до мобілізації, мають певний віковий ценз. Скажімо, солдати, сержанти і прапорщики – до 50-ти років.
Полковник Катинський також повідомив, що зараз у Криму перебувають контрактники з Тернопільщини. Зокрема ті, які базуються у 36-му батальйоні, що перебуває в оточенні озброєних людей.

Джерело: www.ukrinform.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top