Головна / Огляд ЗМІ / Тернополянки в українських вінках зібрались на Театралці

Тернополянки в українських вінках зібрались на Театралці

intervyu-s-frontmenom-gruppy-skaj21-600x400Тернополянки в українських вінках зібрались на Театралці 4-го березня. Вони мирною ходою демонстрували своє ставлення до подій у країні.

- Ми не хочемо війни, ми хочемо бачити наших чоловіків вдома, – каже одна з організаторів акції Вілена Орловська. – Тому сьогодні закликаємо усіх опанувати свої емоції та мирно шляхом переговорів вирішити ситуацію. Розумні солдати перемагають в бою, але мудрі — не допускають війни.
До акції на Театралці долучувались перехожі та ті, хто прочитав оголошення тернополянок в соцмережах. Дехто прийшов із плакатами, на яких були гасла “Ні війні”, “Жінки за мир”, “Україна єдина”. Із цими гаслами тернополянки вирушили до парку “Топільче”, що на Дружбі.
- Ми маємо вирізані серця із назвами усіх міст України, – додає одна з організаторів Христина Сапуцька. – Зробимо із них вінок і пустимо на воду. Це буде символом єдності та миру.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top