Головна / Огляд ЗМІ / Тернополянам про військовий обов’язок і військову службу

Тернополянам про військовий обов’язок і військову службу

1395049359_8590decf68_176324-800x500У відповідності до ст. 20 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» на військову службу за контрактом на посади солдат, матросів, сержантів і старшин приймаються громадяни України які пройшли професійно – психологічний відбір і відповідають вимогам військової служби:
Громадяни призивного віку, які мають вищу професійно-технічну освіту або повну загально середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані а також жінки, які не мають військових звань, офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою віком від 18 до 40 років

На військову службу за контрактом приймаються призовники які визнані військово-лікарськими комісіями придатними за станом здоров’я до проходження військової служби і мають відповідну фізичну підготовку, та жінки, які придатні за станом здоров’я до проходження військової служби в мирний час.

Держава гарантує:
стабільне грошове забезпечення;
безкоштовне медичне забезпечення
пільговий відпочинок у санаторіях Міністерства оборони України з членами сім”ї;
обов’язкове державне страхування
пільги при вступі у вищі навчальні заклади України;
соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей згідно з чинним законодавством. Військовослужбовці військової служби за контрактом отримують грошове забезпечення від 2000 до 5000 гривень в залежності від посади та вислуги років.

Розширення вікового діапазону прийняття на військову службу від 18 до 40 років дає можливість окремим громадянам мати право на пенсійне забезпечення при звільненні з військової служби за віком або станом здоров’я при наявності в них загального трудового стажу не менше 25 років.
Згідно Закону України військова служба в Збройних Силах України є державною службою особливого характеру. Час проходження військової служби зараховується громадянам до загального стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю. А також до стажу державної служби.
З питань оформлення документів та укладання контракту слід звертатись: м. Тернопіль, вул. Тролейбусна 5, Тернопільський об’єднаний міський військовий комісаріат, тел. 43-58-19, 43-58-14, 43-58-15, 43-57-17.

Військовий комісар
Тернопільського об’єднаного міського військового комісаріату
підполковник В.П.Гурюк

Джерело: www.rada.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top