Головна / TOP / Тернополян запрошують взяти участь у конкурсі театрального мистецтва

Тернополян запрошують взяти участь у конкурсі театрального мистецтва

10150897_895724600453598_207893518_n

Ми вже повідомляли читачам про проведення конкурсу на кращу театральну постановку, що відбудеться у галереї “Бункермуз” 27 березня о 21:00. Дійство присвячене до Міжнародного дня театру. Переможцю обіцяють грошову винагороду у розмірі 500 гривень.

У Тернополі  такий конкурс проводиться вперше. За словами організаторів, у нашому місті є багато творчих людей, які володіють акторським талантом.

- В першу чергу, це хороша можливість для студентів театрального факультету проявити свої вміння, – зазначає організатор Альона Макух, - Звичайно, участь у конкурсі можуть взяти усі бажаючі, це своєрідний “театр ентузіастів”. Тематичних обмежень для авторських постановок немає ніяких. Регламентований час сценки 10 хвилин.
Наразі, зареєструвалось вже шість конкурсантів. Оцінювати творчість митців будуть відомі культурні діячі Тернополя, хто саме – організатори повідомлять згодом .

Сподіваємось, наше дійство буде мати успіх, адже у наших планах – зробити конкурс щорічним. Запрошуємо усіх мистецьких діячів приєднуватись. У галереї проводяться не лише театральні постановки, але й літературні читання, мистецькі виставки.

Оксана Ратушняк

На Валовій

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top