Головна / Огляд ЗМІ / Тернополян запрошують у школу писанкарства

Тернополян запрошують у школу писанкарства

EASTER_EGGS_BY_I_FOROSTYUKОдразу дві школи писанкарства відкривають у Тернополі. Одна з них – від “Молодої просвіти” почне діяти з 31 березня, а від “Пласту” з 1 квітня.

- Наші волонтери ходитимуть по школах та пропонуватимуть набори для писанкарства, – розповідає голова тернопільського осередку “Пласту” Лілія Трач. – І вони навчатимуть та допомагатимуть дітям розписувати писанки. Діти можуть купувати ці набори, але це не обов’язково.
Школа діятиме протягом двох тижнів. Після її завершення, 14 квітня, розпочнеться другий етап проекту.
- Тернополяни зможуть приходити у “Пласт” та разом з нами займатись писанкарством, – говорить Лілія. – Ці заняття будуть безкоштовні, але з собою потрібно мати яйця для розпису. Це буде щодня з п’ятої вечора і напевно до годин восьмої-дев’ятої.
А школу писанкарства від “Молодої просвіти” відкриють з 31 березня і діятиме вона до 11 квітня. Заняття у цій школі платні — 20 грн за урок.
- Заняття платні тому, що ми забезпечуємо усіма необхідними матеріалами, – говорить менеджер молодіжного центру праці Людмила Нарапюк. – Але якщо людина має усі необхідні матеріали, то можливий варінт безкоштовного навчання. З собою потрібно мати писачок, віск, фарби, яйця.
Тернополян, які вміють малювати писанки, запрошують у волонтери школи писанкарства.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top