Головна / Огляд ЗМІ / Тернополян запрошують приєднатись до розвитку та популяризації туристичної галузі області

Тернополян запрошують приєднатись до розвитку та популяризації туристичної галузі області

tyrust_jpg_203x203_crop_upscale_q85Нещодавно туристи, активісти і звичайні жителі області вирішили створити Обласну Федерацію Спортивного Туризму в фейсбуці. На сьогодні ця громадська організація уже створена і успішно функціонує. Найперше було переобрано голову – сьогодні організацію очолює Борис Гора. Також сьогодні в організації складають першочерговий план дій.

“Мене цікавлять ІДЕЇ виховання громади, молоді в плані екологічному ( поваги до природи), активного і здорового способу відпочинку на природі, пропаганди отого туризму. Це те, шо можна попробувати по лінії Обласної Федерації Спортивного Туризму (ОФСТ), – написав у своїй сторінці в фейсбук Борис Гора. – Також на ФБ щойно створили туристичну спільноту по лінії Тернопільської Обласної Федерації Спортивного Туризму (ОФСТ). Якщо є бажаючі долучатись, ну то долучайтесь!!!
https://www.facebook.com/groups/tofst”.

Сьогодні до організації приєднуються усі охочі та розписують першочергові завдання щодо розвитку та популяризації туристичної галузі на Тернопіллі.

Джерело: Тернопіль Вечірній

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top