Головна / Огляд ЗМІ / Тернополян штрафуватимуть за незалежне утримання покрівель

Тернополян штрафуватимуть за незалежне утримання покрівель

burulki_139022946462Сьогодні на черговому засіданні Тернопільської міської ради, депутати прийняли рішення про внесення доповнень до Правил благоустрою м. Тернополя, затверджених рішенням міської ради від 19.05.2011р.
«У Тернополі є проблема, коли власники окремих будинків не слідкують за дахами в зимовий період, відповідно на покрівлях багатоповерхівок накопичується сніг і бурульки, – міський голова Тернополя Сергій Надал. – Власники мають нести відповідальність за стан дахів і відтепер за неналежне утримання покрівель будуть оштрафовані згідно статті 152 за недотримання правил благоустрою».
Також депутати внесли зміни до правил благоустрою щодо перебування людей на льоду. Відтепер заборонено виходити на лід водних об’єктів при температурі повітря вище 0°C та товщині льоду менше 5-7 см для одного пішохода; 15 см для групи людей з дистанцією 5 м в колоні по 4 особи та 25 см – при масовому катанні на ковзанах, а також пробивати ополонки для риболовлі або з іншою метою на відстані меншій 5-6 м одна від одної. Кожний рибалка повинен мати із собою рятувальний жилет та лінь довжиною 15-20 м з петлею на одному кінці і вантажем вагою 400-500 г на іншому кінці.

Джерело: www.rada.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top