Головна / Огляд ЗМІ / Тернополян безкоштовно навчають проводити реанімаційну допомогу

Тернополян безкоштовно навчають проводити реанімаційну допомогу

original-DSC_1237У Тернополі викладачі та студенти медуніверситету навчали городян надавати першу долікарську допомогу. Добровольців вчили проводити невідкладні реанімаційні заходи, зупиняти кровотечі, фіксувати зламані кінцівки, транспортувати потерпілих.

Схожий навчально-тренінговий центр є першим в Західній Україні і діє він на базі інституту медсестринства ТДМУ. Тут і надалі цивільне населення може отримати відповіді на усі запитання, пов’язані з практичними навичками допомоги потерпілим.

- Міська рада звернулася до нашого університету з приводу підготовки охочих отримати практичні навички із надання першої домедичної допомоги. Це питання дуже актуальне після подій на Майдані і можливих подій в Україні у зв’язку з інтервенцією російських військ. Кожен громадянин повинен вміти надати першу допомогу собі, своїм рідним, близьким і оточуючим, – розповідає завідувач кафедри медицини катастроф та військової медицини Арсен Гудима.

Таким чином, вже більше 70 добровольців пройшли безкоштовні навчальні тренінги за спеціальною скороченою програмою. Ці навички, запевняють організатори, обов’язково стануть в пригоді у майбутньому.

Джерело: Свобода

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top