Головна / Суспільство / Тернопільський “оркестр бабуїнів”

Тернопільський “оркестр бабуїнів”

10308372mФайне місто не втомлюється плодити усе нові й нові музичні колективи. Так, нещодавно касту місцевих музик поповнили хлопці із команди Omodada Gee.

Колектив, про який піде мова, утворився у 2012-му. Його основними ідейними натхненниками, вокалістами та заодно ключовими музикантами є 28-річний бас-гітарист Олександр Пахомов та 23-річний гітарист Лесик Драчук. І якщо Олександр у музиці називає себе поки аматором, то про Лесика це говорити не поспішає. Адже останній також є учасником відомого тернополянам гурту Los Colorados.
- Назва нашої команди – це тандем із двох ніків, – каже Олександр Пахомов. – Нік Лесика – Omodada, а мій – Gee. Ось і пояснення. А чому нас ще бабуїнами кличуть? Ну, це кумедна і водночас коротка історія. Якось ми шукали в Інтернеті картинки для символу гурту. Під час цього процесу натрапили на дуже класних бабуїнів. Їх і взяли для символіки…

1165011Свою першу композицію In Dirt хлопці записали ще влітку 2012-го. З того часу наплодили ще сім треків. Усі ці доробки згодом об’єднали в один альбом.
- Дати визначення стилю, в якому ми граємо, доволі складно, – розповідає бас-гітарист. – Справа в тім, що до нього входить чимало музичних напрямків. Наприклад, інді, ґрандж, тріп-хоп, альтернатива 90-х тощо.
Зі своїм альбомом Олександр та Лесик уже двічі давали концерти в арт-барі “Коза”. Музиканти кажуть, що публіка їх зустріла доволі непогано.
- Проте концепція нашого гурту не зациклюється на концертних виступах, – пояснює Олександр Пахомов. – Ми займаємося цією творчістю для свого задоволення. Так само пишемо текст чи музику. Тобто якщо є муза.

А щоб муза не відлітала, хлопці “підгодовують” її різноманітною почутою музикою. З неї, мовляв, і черпають натхнення уже для власних треків.
- Окрім уже згаданих восьми записаних композицій, ми маємо ще орієнтовно стільки ж незаписаних, – зазначає співрозмовник. – При нагоді і з них обов’язково зробимо альбом.
Знайти тернопільських музичних бабуїнів із колективу Omodada Gee можна у Facebook. Посилання на їхню сторінку: https://www.facebook.com/OmodadaGee.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top