Головна / Огляд ЗМІ / Тернопільських випускників запрошують взяти участь у конкурсі творчості

Тернопільських випускників запрошують взяти участь у конкурсі творчості

pismoТернопільський коледж Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” організовує конкурс для випускників нашої області. У ньому можуть взяти участь учні 10-11 класів шкіл Тернопільського краю.
Для цього багачі можуть надіслати власні творчі роботи обсягом 1-2 сторінки (друкована або рукописна) на одну з тем: “Я так думаю” (Ваша думка з приводу будь-якої події, вчинку людини, ситуації), “Цікаве – поруч з нами”, “Люди, яких пам’ятаю”; авторський малюнок (графічну, живописну роботу. Техніка виконання, формат паперу, тема роботи – за власним вибором); оригінальні фото, на яких висвітлюється життя в усіх його проявах (кольорові або чорно-білі).
Літературні роботи й фотографії у паперовому або електронному вигляді, малюнки – в паперовому вигляді приймаються до 20 березня за електронною адресою: ternopil_tcdn@ukr.net або поштовою адресою: 46023 м. Тернопіль, вул. Братів Бойчуків, 4.
Потрібно додати коротку інформацію про себе (прізвище, ім’я, адреса, контактний телефон). У темі повідомлення чи на конверті вказати “На конкурс”.
Члени журі, а саме викладачі Тернопільського коледжу Університету “Україна”, авторитетні художники, архітектори, письменники, журналісти запросять, до 1 квітня учасників на творчу зустріч до Тернополя.
Автори кращих робіт одержать нагороди від організаторів конкурсу, а також суттєву знижку в оплаті на здобуття вищої освіти за обраною спеціальністю Тернопільського коледжу Університету “Україна” (від 10% і більше) й право відвідувати творчі майстер-класи щомісячно.
Кращі твори будуть опубліковані (за Вашою згодою) в обласних засобах масової інформації. Ваш талант неповторний! Нехай він принесе Вам перемогу!
Контактний телефон: 0679803061

Джерело: Тернопіль Вечірній 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top