Головна / Мистецтво / Тернопільські театрали дивують новини виставами

Тернопільські театрали дивують новини виставами

ContentFileImages_303_DYB_0093Під час революційних подій в Україні Тернопільський академічний обласний український драматичний театр імені Т. Шевченка працював стабільно і поступово готував нові сюрпризи.
“Сьогодні дуже важко знайти хоча би мінімальні кошти на нові постановки. У День театру ми порадуємо прем’єрою комедії “Народний депутат”. 10 травня тернополяни зможуть побачити ще одну нову постановку “Допоможи нам, Всевишній” (ще цей твір має назву “Дні і ночі зразкової комуни імені великих ідей” за твором Олексія Казанцеві. На українську мову текст переклав Олександр Іранець. Матеріал у цьому творі доволі жорсткий і болючий, але він актуальний і важливий для переосмислення. Це своєрідна шокова терапія, яка потрібна для всіх нас. Паралельно зі мною працюватиме випускниця Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.Карпенка-Карого та учениця Леся Танюка, яка ставить виставу, розраховану на малу сцену, “Записки кирпатого Мефістофеля” за Володимиром Винниченком. Прем’єра цього твору має відбутися наприкінці травня”, – розповів головний режисер театру, народний артист України Олег Мосійчук.
Він також зазначив, що в травні приступають до постановки твору Тараса Шевченка “Невольник”. “Ми вирішили не поспішати із вшануванням 200-річчя з дня народження Кобзаря і ґрунтовно підготуватися до такої визначної дати. Ми прагнули поставити такий твір. Аби він був в репертуарі театру кілька років. Сподіваємося, що на відкриття нового розпочнеться із цієї вистави”. – додав Олег Мосійчук.

Джерело: Тернопіль Вечірній

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top