Головна / TOP / Тернопільські студенти стали переможцями театрального конкурсу

Тернопільські студенти стали переможцями театрального конкурсу

IMG_9654Вчора у галереї “Бункермуз” вперше в Тернополі відбувся  конкурс на кращу театральну постановку.  Нагадаємо, дійство присвячувалось до Міжнародного дня театру. Найталановитіші митці отримали грошову винагороду у розмірі 500 гривень.

Продемонструвати свій талант зібралось з десяток студентів театрального факультету.

Переможцями конкурсу стали студенти Тернопільского Національного Педагогічного Університету ім.  В. Гнатюка.

Аліна Любая ( роль бомжишки)

Володимир Ярошинський (роль Вільгельма)

Володимир Зелінський ( роль Якоба)

Марія Ганич (роль відьми)

Христина Станіславська ( роль трактірщиці)

Ілона Баліцька ( роль королеви)

- Сьогодні ми грали уривок з вистави  ”Балаганчик братів Грім”. Це наша творча курсова робота. Повну версію продемонструємо тернополянам вже в квітні на малій сцені Драмтеатру. Над постановкою  працювали впродовж двох місяців. Сценка займала приблизно 20 хвилин, – розповіла Аліна Любая.

У грі були присутні елементи фехтування. Сценарій передбачав дуель між двома братами Якобом та Вільгельмом, які таким чином намагались вирішити суперечку між двома актрисами на роль принцеси.

- Місця було дуже мало, прийшлось імпровізувати, розповів Володимир Ярошинський, –  Ми переживали, щоб не поранити глядачів, адже бій був досить запеклим. Насправді, фехтування на нашому факультеті передбачено на 5 курсі. Підготуватись  допоміг наш колега, актор лялькового театру Дмитро Татарінов. Буквально за три тижні ми пройшли пришвидшений курс.

Та й справді, присутні сиділи практично в ногах акторів. Проте, незважаючи на технічні незручності, молодим конкурсантам вдалось втілити задум в реальність.

- Щодо подальших планів, ми сподіваємось отримати позитивні відгуки від сьогоднішнього журі. Нас цікавить думка відомого тернопільського режисера Андрія Шараскіна. Сподіваємось, він оцінить наші старання та створить з нами спільний проект, – додала Марія Ганич.

Я вважаю, що наша молодь розвивається. За останні роки Тернопіль значно виріс як мистецько так і культурно. Тому, такі дійства є дуже актуальними. Мистецькі конкурси – це стійка творча платформа.  Буде глядач – будемо і ми, – зауважив Володимир Зелінський.

- Сьогодні я читала вірші, серед яких були рядки тернопільського поета Сергія Лазо. Так вийшло, що пан Сергій  був у складі журі. У подарунок я отримала його книгу з п’єсами “Ми так любили The Beatles”.

 

Фото  Ростислава Ковальчука

Думка журі згодом на нашому сайті.

 

Оксана Ратушняк

На Валовій

IMG_9682

Сергій Лазо

IMG_9654

Аліна Любая (зліва) та Христина Станіславська

IMG_9632

Володимир Зелінський (зліва) та Володимир Ярошинський

IMG_9598

Марія Ганич (зліва) та Ілона Баліцька

IMG_9524

Аліна Любая

IMG_9569

Соня Бабій
Монолог “Відьма” (Т. Г. Шевченко)

 

 

 

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top