Головна / Огляд ЗМІ / Тернопільські студенти презентували наукові напрацювання

Тернопільські студенти презентували наукові напрацювання

20140319-06Відкрите засідання науково-краєзнавчого гуртка «Тернополянин» відбулося 19 березня у Тернопільському державному медичному університеті імені І. Горбачевського. Гуртківці поділилися з присутніми своїми напрацюваннями у різних галузях. Зокрема, у рамках заходу було представлено наукові розвідки «Вода як фактор здоров’я збереження» та «Громадянське суспільство – суспільство соціальної справедливості».
Участь у заході взяли учні Тернопільської Української гімназії імені І. Франка. Вони презентували екскурсійні маршрути «Тернопільськими стежками славетного Каменяра», «З минулого тернопільських шкіл» та «Українська гімназія крізь роки».
Завітав на засідання гуртка депутат тернопільської обласної ради Леонід Бицюра.
- Україна має неабиякий науковий потенціал, – зазначив Леонід Олексійович. – 20140319-02Наше завдання – розвивати його. На даному етапі нам потрібно шукати шляхи залучення інвестицій у наукову сферу та різними способами сприяти впровадженню розробок вітчизняних науковців. Неможливо применшити внесок молодих вчених, студентської молоді у розвиток науки та новітніх технологій. У нашому місті впродовж трьох років працює проект «Громада і місто», в рамках якого створено міжуніверситетську науково-дослідну лабораторію розвитку міста. Вона об’єднує представників усіх університетів Тернополя. У рамках ініціативи організовуються різні проекти, завдяки яким студенти висловлюють своє бачення розвитку міста та подають конкретні пропозиції щодо вирішення актуальних проблем.
Леонід Олексійович подякував студентам за активну участь у суспільних процесах.
- Кожен з вас зробив свій внесок у розбудову нової України, – наголосив політик. – Але найкраща ваша інвестиція у розвиток держави, – це час, присвячений навчанню та самоосвіті. Якщо ви будете ефективно працювати зараз, то у недалекому майбутньому зможете змінити країну на краще.

 

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top