Головна / Огляд ЗМІ / Тернопільські школярі можуть взяти участь у еко-конкурсі

Тернопільські школярі можуть взяти участь у еко-конкурсі

imageЗ 12 листопада 2013 року до 12 травня 2014 року проходить Всеукраїнський конкурс «ЕКОклас», спрямований на популяризацію екологічної культури школярів і педагогів, об’єднання дітей, батьків, учителів та місцевої громади заради поліпшення екологічної ситуації в рідному краї. Організаційним партнером заходу є Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН.

Конкурс проходить під гаслом «Твій перший дорослий проект!», а змагаються його учасники в номінаціях «ЕКОдизайн, «ЕКО інновація», «ЕКОкреатив». Взяти участь у ньому можуть учнівські колективи та педагогічні працівники загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

Для участі в заході необхідно до 1 травня 2014 року надіслати конкурсні проекти на електронну адресу: nenc@nenc.gov.ua.

За результатами конкурсу 9 колективів-переможців (1-3 місця у трьох номінаціях) будуть відзначені дипломами та нагороджені подарунковими сертифікатами на придбання техніки для класу або школи.

Підсумки Конкурсу будуть оприлюднені 8 травня ц.р. Урочиста церемонія нагородження переможців відбудеться 12 травня в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді.

Детальна інформація за тел.: (044) 430-04-91, 050-449-39-99 (контактна особа ? Олена Мілованова); e-mail: milovanova-e@foxtrot.kiev.ua; на сайті: www.nenc.gov.ua.

Джерело: studentscapital.org

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top