Головна / Проекти / Тернопільські освітяни запропонували, як полегшити навчання

Тернопільські освітяни запропонували, як полегшити навчання

DSCN8258-(1)«ТехноПарк-2014» – захід, метою якого є презентація педагогічних нововведень, відбувся 26 березня у Тернопільській Українській гімназії ім. І. Франка.
Освітяни міста представили кращі проекти, які полегшують навчальний процес, а також обмінялися досвідом впровадження інноваційних технологій у навчання.
Такий захід вже другий рік поспіль організовують управління освіти і науки Тернопільської міської ради та Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу.
«Сучасне суспільство переживає трансформацію, і система освіти не може бути осторонь цього процесу, – зазначив заступник міського голови Леонід Бицюра. – Зараз дуже потрібні успішні люди, не обтяжені стереотипами і готові до викликів сьогодення. Це мають усвідомити всі, хто впливає на формування особистості. Змін потребують і система освіти, і методи навчання, і форми подачі матеріалу. Тільки тоді ми зможемо говорити про рух вперед. Думаю, досягти цієї мети допоможуть інноваційні освітянські проекти, представлені на заході».
Завдяки «СоцТехноПолісу», який відбувся у рамках «ТехноПарку-2014», представники влади, меценати, освітяни, фахівці різних галузей та небайдужі тернополяни шукали шляхи вирішення актуальних проблем освіти Тернополя. Особливу увагу звернули на питання інклюзії в освітньому середовищі. Відтак учасники дискусії запропонували нові моделі співпраці освіти, влади і бізнесу.
«Модель, яка передбачає співпрацю навчальних закладів та меценатів, була ефективною завжди, – наголосила Олена Прашко, науковий співробітник Інституту обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України. – Адже бізнес не може бути демократичним, якщо він не вкладає гроші в розвиток. Зараз на першому місці – розвиток молодої людини. А цей процес треба починати ще з дитячого садочку.
Найголовніше, на думку Олени Володимирівни, те, що проекти, представлені на «ТехноПарку», реалізовують. Адже проектна діяльність, за її словами, – це завжди крок вперед.

Джерело: rada.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top