Головна / Мистецтво / Тернопільська спілка письменників відсвяткувала ювілей

Тернопільська спілка письменників відсвяткувала ювілей

11927 лютого виповнилося 30 років з дня створення Національної спілки письменників України. Свій ювілей члени цієї організації відсвяткували у затишному колі однодумців в бібліотеці-музеї “Літературне Тернопілля”. На початку заходу віддали шану тим творчим постатям нашого краю, які відійшли у вічність. Вшанували і воїнів Небесної сотні.
До всіх звернувся начальник управління культури і мистецтв Олександр Смик, який наголосив на тому, що сьогодні важливо бути людиною і не мірятися досягненнями на Майдані.
“Головне бути небайдужим до всього, що відбувається в суспільстві, у житті кожного з нас. Варто брати участь у всіх громадських і культурних процесах. Та найважливіше залишатися людиною. Ні в якому разі не робити із себе пам’ятника чи героя, а просто бути чесним до самих себе і до решти людей. Сьогодні не можна в жодному разі мірятися тим, хто більше шин носив і хто більше днів вистояв на Майдані. Ці події дали нам урок того, що ми насамперед маємо шукати порозуміння і вести цивілізований діалог один з одним, а не робити різницю. Лише в цьому разі ми спроможні побудувати сильну і квітучу країну”, – зазначив Олександр Смик.
Творчі номери у виконанні студентів музичного училища імені Соломії Крушельницької додали заходу яскравих барв. Вихованці закладу виконали пісні на слова тернопільських письменників.
Найбільше вразив вірш Петра Тимочка, який зачитала його правнучка Аліса. Твір був написаний задовго до теперішніх подій в Україні.
Це в нас в житті фальшиві дані.
Не слово кинуте на вітер,
Що славний Київ на Майдані
Зібрав борців з великих літер.
Це юнь зібралась і повстала.
Зросла у ній прекрасна зміна
Та всьому світу показала,
Що ще не вмерла Україна.

Джерело: Тернопіль Вечірній

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top