Головна / Огляд ЗМІ / Степан Гіга відіграє у Тернополі благодійний концерт

Степан Гіга відіграє у Тернополі благодійний концерт

top-photo

Народний артист України Степан Гіга приняв рішення передати зароблені кошти за концерт, який має відбутись 20 березня у ПК «Березіль», родинам загиблих тернополян. А Степан-молодший презентуватиме пісню «З поля того бою», присвячену загиблим героям «Небесної сотні»

Я запрошую всіх тернополян на свій концерт і хочу, щоб вони знали: всі кошти, за винятком витрат на оплату оренди, світла, звуку і реклами, я планую передати родинам загиблих тернополян, – розповів Степан Гіга.
Нагадаємо, концертну програму, заплановану у «Березолі» на 14 лютого, перенесли на 20 березня. Причина – революційні події в Україні. Квитки, які тернополяни придбали, дійсні і у березні. Відповідатиме вартість – від 80 до 140 грн, ряд і місце.
Мені останнім часом телефонують шанувальники із запитанням, чи концерт 20 берез
ня відбудеться, – розповів співак. – Можу запевнити: я обов’язково приїду до Тернополя.
Попри проблеми зі здоров’ям, які виникли в артиста останнім часом, пан Степан нагадав, що не зміг вийти на сцену та відмінив свій концерт єдиний раз в житті, коли за кілька годин до виступу йому повідомили про смерть батька. А в Тернополі концерт відбудеться обов’язково.
Буде на концерті попри нові пісні і легендарна «Яворина», яка щодня звучала зі сцени Майдану у Києві, підтримуючи дух мітингуючих.
Я не політик, і не хочу втручатися в політичні розбірки, однак мене дуже болить те, що коїться в моїй Україні, страшить, що буде з країною завтра через події у Криму, бо у мене двоє дітей та підростає онучок, – зізнався 20minut.ua Степан Гіга. – Непокоїть те, що загинули люди, а ще тисячі постраждали. Тому я хочу бодай якось допомогти родинам загиблих тернополян.
А син співака, Степан-молодший, презентуватиме нову пісню «З поля того бою», присвячену загиблим героям «Небесної сотні».

На Майдані гинули такі ж, за віком, хлопці, як і я, – каже Степан-молодший. – Вони віддали свої життя за нас, за Україну. Нову пісню я присвячую їхній пам’яті.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top