Головна / Огляд ЗМІ / Солодкий привіт корвету «Тернопіль» від красунь Тернополя

Солодкий привіт корвету «Тернопіль» від красунь Тернополя

26«Солодкий привіт корвету «Тернопіль» від красунь Тернополя!»
Краса врятує світ. В цьому переконані учасниці конкурсу «Міс Тернопіль-2014». Відтак, дівчата влаштували фотосесію в тільняшках і навіть підготували відеозвернення. Все це мають намір відправити на корвет «Тернопіль». У такий спосіб, розповідають організатори акції, вирішили підняти бойовий дух українських моряків.
МИХАЙЛО УРБАНСЬКИЙ, фотограф:
«Служив на Північному флоті, за часів Радянського союзу. В 1991 році я плавно перейшов вже в Російський флот, і, безпосередньо, звільнився з лав Російського флоту, так було сказано. По прибуванню до Тернополя я присягнув на вірність Україні. Виникла така ідея в підтримку військово-морських Збройних сил України, а, безпосередньо, і нашого корвету «Тернопіль».
«Ми дуже слідкуємо за всіма подіями, що відбуваються в Україні і дуже переживаємо. І це такий, невеликий хоч, але вклад, символічно підтримати наших хлопців і передати, що ми є з ними. І ми бажаємо їм сили, відваги, мужності»
«Для того, щоб хлопців якось підбадьорити. Ми щиро за них переживаємо, тримаєм кулаки за них. Ми знаєм, хлопці, ви в нас найкращі, ми в вас віримо».
«Ми не хочемо, щоб була війна. Ми хочемо, щоб всі були щасливі».
Організатор конкурсу «Міс Тернопіль» Володимир Заверуха переконаний – підтримка зараз є дуже важливою для українських військових. Тому намагаються допомогти, чим зможуть. А на самому конкурсі, який пройде у місті 10 березня, збиратимуть кошти на пам’ятник Небесній Сотні.
ВОЛОДИМИР ЗАВЕРУХА, організатор конкурсу «Міс Тернопіль»:
«В нас є антракт півгодинний. І протягом антракту, це оголошують ведучі зі сцени, що «Міс глядацьких симпатій» обиратися буде шляхом кількості грошей, зібраних у скриньках. Це один із варіантів».
До слова, сам конкурс повинен був пройти ще 28 лютого, однак в зв’язку з подіями в країні дату проведення змінили. Його переможниця представить наше місто на конкурсі «Міс Україна», який повинен відбутися 30 березня.

Джерело: ІНТБ

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top