Головна / Суспільство / Сьогодні жителі міст України збираються на головній площі свого міста

Сьогодні жителі міст України збираються на головній площі свого міста

1394807503_bezymyannyyЖителі міст України усіх регіонів збираються на головній площі свого міста 15 березня в 11.00. Люди закликатимуть до миру і єдності своїх співвітчизників. Така ж акція пройде і в центрі Тернополя.

Під час акції будуть розфарбовувати та прикрашати карту України, яка буде створена руками учасників. Планується робити плакати з написом – посланням у протилежний регіон України. Організатори планують скликати музикантів з інструментами і всіх бажаючих на площу в центрі міста 15 березня. Там разом і будуть співати різні пісні. У кожному місті акцію будуть знімати на відеокамеру, потім планується зробити красивий ролик для розповсюдження.
На акції обов’язково відсутня будь-яка символіка політичних партій, прапори, характерні вигуки і т.п.15 березня в 11.00 жителі міст України усіх регіонів збираються на головній площі свого міста, щоб закликати до миру і єдності своїх співвітчизників. Така ж акція пройде і в центрі Тернополя, передає портал Vsemisto.info.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top