Головна / Огляд ЗМІ / Сьогодні вночі тернопільські студенти встановлять рекорд

Сьогодні вночі тернопільські студенти встановлять рекорд

KK-Q6xSiUpE-217x300В ніч з 24 на 25 березня студентам Тернопільського національного економічного університету буде не до сну. З 20:00 до 7 ранку на території вишу відбудеться освітньо-розважальний проект «Ніч в Університеті».

В рамках заходу студенти 11 факультетів змагатимуться між собою в іграх «Що? Де? Коли?» іКриївка (мафія), зроблять найкращу відео-презентацію, а також організують флеш-моб. Родзинкою змагання стане Нічний квест, під час якого студенти будуть виконувати завдання та шукати цікаві локації на території студмістечка ТНЕУ.

Окрім цього, 25 березня о 7:00 студентами буде встановлено рекорд України з найбільшої кількості заведених будильників, котрі мають продзвонити одночасно.

Організатори: Університецька Рада Студентів ТНЕУ та Профспілковий комітет студентів ТНЕУ, координатори заходу: Вандерер Оля, Коплак Тетяна, Луцик Андрій.

За подіями в університеті слідкуйте  у спільноті http://vk.com/event49656952

Джерело: Реально

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top