Головна / Огляд ЗМІ / Сьогодні відкривається Школа писанкарства

Сьогодні відкривається Школа писанкарства

B030Dgl8qIIЦього року школа писанкарства діятиме у Тернополі та Тернопільській області з 31 березня по 13 квітня 2014 року. А ті, хто не має змоги навчатись цілий тиждень, може запросити волонтерів школи для проведення кількагодинних майстер-класів.
Протягом п’ятиденного курсу відвідувачі школи навчаться техніці розпису писанок, дізнаються про українські традиції святкування Великодня, знайдуть нових друзів та просто чудово проведуть час. До участі в школі писанкарства запрошуються як діти та молодь, так і дорослі, адже захід уже давно став сімейним. Аби стати її учасником потрібно попередньо зареєструватись за номером (098)-028-96-09 або за адресою м. Тернопіль, вул. Й. Сліпого 3.
Проводиться школа «Намалюю писаночку!» в Тернополі та області уже 5 років поспіль. Її метою є популяризація українського народного мистецтва та організація цікавого дозвілля молоді. Та й зрештою це чудовий спосіб підготуватись до Великодня, адже писанка є неодмінним атрибутом цього свята. Усі необхідні матеріали для роботи під час навчання забезпечуватимуться організаторами.
Після завершення навчання тернопільська «Молода Просвіта» традиційно проведе святкове закриття школи писанкарства «Намалюю писаночку!», де відбудеться виставка робіт учасників та нагородження їх дипломами і подарунками.

Джерело: www.rada.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top