Головна / TOP / Сьогодні тернопільські дітлахи приєднались до лав захисників Вітчизни

Сьогодні тернопільські дітлахи приєднались до лав захисників Вітчизни

DSC04914Декілька десятків юних захисників зібрались на Театральному майдані висловити свою думку про війну та мир в Україні. Молоді тернополяни навипередки малювали фарбами на великих аркушах революційні вислови різними мовами – саме таким був задум організаторів.

- Це не політична акція, – розповідає організатор Ліда, – Ми не належимо ні до якого політичного угрупування. Учасниками є звичайні мами, тати та діти, які прагнуть миру. Політичні діячі обіцяли нам мир, якого наразі немає. Хочеться, щоб такі важливі рішення виконувались, адже у людей це викликає глибоке занепокоєння.

Акцію “Ви обіцяли нам МИР”  на добровільних засадах ініціювали фото студія “Добра студіо”,  відео студія “Кумир” та сайт позитивних новин “Like”, використовуючи свої можливості.  Відео за участю дітлахів  буде розповсюджуватись в мережі інтернет та на сайтах українських новин.

- До нас уже приєднались представники посольства США та багато всеукраїнських каналів, які готові розповісти про акцію, – додала організатор. Сподіваємось, що ближчим часом це дасть позитивні результати, і таким чином дочекаємось довгоочікуваних змін. Усі ми – єдина нація. Акцією  ”Ви обіцяли нам МИР” прагнемо розповісти всьому світу про те що, прагнемо миру і дбаємо за майбутнє наших дітей.

Звичайно, хотілось би, щоб захід такого роду здобув статус міжнародного. Закликаємо усіх жителів України приєднуватись. У нас немає зброї в руках, проте наше слово є вагомішим. Таким чином ми можемо відвоювати свою свободу.

Думки дітлахів про акцію читайте тут.

Оксана Ратушняк

На Валовій

DSC04902

На фото Володимир Пошпур та Жанночка Мищишин

DSC04917

DSC04914

 

DSC04810 DSC04822 DSC04868

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top