Головна / Мистецтво / Сьогодні Тернопіль приймає сотню творчих людей зі всієї України

Сьогодні Тернопіль приймає сотню творчих людей зі всієї України

DSC05135Сьогодні Тернопіль приймає сотню творчих людей зі всієї України. До мистецького фестивалю залучено поетів, письменників, художників, музичні гурти . Мистецький фестиваль “Ї” проходить в Тернополі вперше. Триденна програма заходу передбачає виступ відомих Україні та світу творчих постатей. Зокрема, це Ірена Карпа, Юрій Іздрик та Григорій Семенчук, Юрій Андрухович та багато інших.

Сьогодні тернополяни мають змогу познайомитись з творчою діяльністю Роксолани Сьомої, послухати пісні відомого гурту “Кімната Гретхен”, а також, насолодитись читанням поезії Марка Лівіна та Юрія Андруховича.

- Для любителів нічного життя пропонуємо перегляд фільмів у проекті “Ніч короткометражного кіно”, розповідає організатор Василь Томчишин, – Ми попрацювали над підбіркою фільмів, які б десь відгукувались із ситуацією, що склалась в Україні. Відбираючи список зупинились на суспільно важливих темах. Це не будуть революційні фільми, але по суті, після перегляду стрічки кожен зможе переосмислити щось для себе. Серед пропонованих короткометражок буде “Перукарська доля”, “Розмови на серйозні теми” , “Міраж” та інші.

Нагадаємо, по завершенню фестивалю, організатори видадуть книжку, до якої увійдуть твори абсолютно усіх учасників.

- Ніякої цензури не буде. Вже до кінця травня ми плануємо надрукувати збірку, – зауважив Богдан Будний, директор видавництва “Богдан”.

До слова, 28, 29 та 30 березня усі бажаючі можуть відвідати мистецький фестиваль “Ї” у РК “Максим”. На першому поверсі проходитимуть читання та презентації книг. А на третьому відбудуться концерти та масовіші виступи.

Бронювати столики не потрібно.

Детальніше про заходи читайте  на нашому сайті завтра.

 

Оксана Ратушняк

На Валовій

DSC05133

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top