Головна / Огляд ЗМІ / Щовечора у Тернополі патрулюватимуть близько 60 правоохоронців, 20 громадських добровольців та десятки автомайданівців

Щовечора у Тернополі патрулюватимуть близько 60 правоохоронців, 20 громадських добровольців та десятки автомайданівців

PM902image001-300x198На вулицях Тернополя стане безпечніше – на патрулювання вулиць міста повернулися наряди внутрішніх військ, державної служби охорони, збільшилась кількість патрулів ДАІ та патрульно-постової служби.

З цієї нагоди в Українському домі “Перемога” відбувся урочистий інструктаж правоохоронців та їх громадських помічників, які заступають на нічне патрулювання міста Тернополя.

- На патрулювання вулиць міста повернулися усі правоохоронці: внутрішні війська, державна служба охорони, співробітники ДАІ, – сказав заступник начальника обласного управління внутрішніх справ Василь Облещук. – Завдяки активній допомозі громадських добровольців Тернопіль залишається безпечним містом.

За його словами, практика спільних чергувань правоохоронців та громадських добровольців дала хороші результати – в місті значно помешало вуличних кримінальних правопорушень, тому такі патрулі й надалі будуть ефективно використовуватися для охорони громадського порядку в обласному центрі. Присутні також зазначили важливість відновлення довіри місцевих мешканців до представників правоохоронних органів та заявили про повну готовність працювати над цим питанням.

Після цього було розприділено наряди, кожен з яких матиме свій чітко визначений маршрут для патрулювання. Так, щовечора на охорону громадського порядку заступатимуть понад 60 правоохоронців, близько 20 представників громадського формування «Охорона порядку», а також автомайданівці.

Джерело: Свобода

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top