Головна / Огляд ЗМІ / Щорічний конкурс Лучаковського перенесено

Щорічний конкурс Лучаковського перенесено

image003b19 березня – день народження першого українського бургомістра Тернополя Володимира Лучаковського. Для тернополян важливо не лише те, що він був першим українцем, який зайняв посаду очільника міста у багатонаціональному Тернополі кінця ХІХ – початку ХХ століття. Володимир Лучаковський був справжнім новатором, за його керівництва в місті вперше було проведено електричне освітлення вулиць, телефон, водопровід, каналізацію.
Постать Лучаковського повинна бути належно оцінена сучасниками. Його життя і діяльність даватимуть натхнення сьогоднішнім і майбутнім поколінням городян.
Для вшанування пам`яті Володимира Лучаковського, для продовження його справи розвитку міста і громади, Тернопільська міська рада і Фонд імені В. Лучаковського запровадили щорічний конкурс. Метою конкурсу є визнання вкладу наших громадян в історію міста та підтримка інновацій.
У зв’язку з тривожними подіями, які відбуваються в Україні конкурс відбудеться наступного року і ми обов’язково відзначимо тих людей, які внесли вклад у розбудову нашого міста.

Джерело: www.rada.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top