Головна / Огляд ЗМІ / Самооборона припиняє патрулювати місто

Самооборона припиняє патрулювати місто

hv,Тернопільська Самооборона Майдану стала громадською організацією і переїхала з облради в новий офіс.

Тепер самооборонців можна знайти на вул. Грушевського,1 – в приміщенні Молодіжного націоналістичного конгресу (МНК). Представники Самооборони будуть працювати як громадська організація. А от долучатись до патрулювання міста вони більше не будуть.
Штаб перемістили у приміщення МНК через те, що правоохоронці вийшли на роботу.
Самооборона, як і тернопільський Автомайдан, наразі ще допомагають працівникам міліції патрулювати місто. Але через декілька днів за безпеку та порядок у місті повністю відповідатимуть уже правоохоронні органи, кажуть у штабі Самооборони.

- Люди повинні відпочивати. Їм складно патрулювати вночі місто, а зранку виходити на роботу чи навчання, – пояснює член облштабу Самооборони майдану Ігор Велиган. – У нас воєнний етап закінчується. Повертаємось до звичної роботи.
Хоча Штаб розмістили у приміщенні МНК, але різноманітні навчання проводитимуть і в інших приміщеннях.
- Зокрема вишкіл із надання першої медичної допомоги будемо проводити у приміщенні Червоного хреста. Ці навчання проводить лікар-хірург Віктор Шацький, – каже пан Ігор. – Збори Штабу будуть у Народному русі, фізичну підготовку – у спортзалі, а військову на спеціально відведених місцях.

Волонтерів у Самооборону також набирають. У штабі вже мають список бажаючих побути волонтером. Це – ті, хто приходив на допомогу в облраду, розповів Ігор Велиган. Зараз люди продовжують записуватись у волонтери. Також надалі діятиме центр психологічної реабілітації та духовної підтримки майданівців.

Штаб Самооборони Майдану Тернопільщини тепер розташований на вул. Грушевського, 1 (біля школи №3).
Зареєструватись у Самооборону тепер можна зателефонувавши за номером гарячої лінії 0-68-705-88-04.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top