Головна / TOP / «RIZUPS» підняв на ноги фестиваль «Ї»

«RIZUPS» підняв на ноги фестиваль «Ї»

dQ-FaEuXxU8Популярний український реп-рок гурт «RIZUPS» своїм запальним виступом розбавив натхненну атмосферу другого дня мистецького фестивалю «Ї».

Почавши з «океанівського» хіта «Вставай!», хлопці не давали публіці розслабитись ні на мить. Раз у раз виконавці апелювали до аудиторії, просили танцювати і разом з ними співати. Та «фестивальників» й не потрібно було довго вмовляти – молоді люди з радістю піднялись зі своїх крісел, аби підтримати гурт.

Шалену енергетику «RIZUPS» віддали Тернополю, піднявши увесь фестиваль «на ноги». Натомість від Тернополя виконавці взяли не менше енергії й позитивного заряду. Максимум шуму – таке ось «завдання мінімум» музиканти навіть перевиконали, адже не лише шанувальники творчості гурту веселились і підтримували «RIZUPS», але й ті, кому довелось вперше потрапити на їх виступ. У залі активно танцювали, руками махали і врешті розігрівали голосові зв’язки, виспівуючи нехитре «ов-на-на-на!».

«RIZUPS»  вже неодноразово бували в Тернополі, а  на фестивалі «Ї» стали  своєрідною новацією, навчивши мистецьку, не зовсім обізнану з певними музично-стильовими особливостями, аудиторію відомому у реп-світі рухові-символі, який називають «кач».

Гурт «RIZUPS» створює музику в стилі так званого елегантного хіп-хопу та реп-року, часто зачіпаючи у текстах пісень соціальну тематику.

-         Такий от складний період зараз в нашій країні… Тому жарти жартами, самі розумієте. Хочеться побажати кожному з вас – прислухайтеся до власного внутрішнього голосу і робіть висновки самі, не залежно від того, що хтось вам десь збоку-зверху-знизу нав’язує і, щоб не було, завжди рухайтесь проти всіх стихій, – сказав наприкінці виступу один з учасників гурту Назар Хайдан-Хассар.

Алла Сердюк

На Валовій

zwc6d4NC6LA tcRD7EjKH3k FMO_BKw8tak 1RosBv5G32c 1A2CpCfaS_0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top