Головна / Огляд ЗМІ / Психологічну допомогу надають усім, хто переживає події Майдану

Психологічну допомогу надають усім, хто переживає події Майдану

1415243_578580078863764_1466092057_oПриходити до психолога також і родичів тих людей, які були на Майдані закликають у тернопільському центрі психологічної допомоги майданівцям.

Адже дуже важко вмовити прийти до кабінету психолога, людину яка все ще гостро переживає події майдану.
- Ми розповімо родичам як їм поводитися та що зробити, аби цей стрес не мав згодом важчих наслідків для психіки людини, – каже член української спілки психотерапевтів, психолог Волоимир Тукало. – Також багато людей навіть які не були на майдані, але постійно стежили за ситуацією у країні та переживали, теж потребують допомоги. Особливо діти.
- Крім цього, фахівці планують відвідувати постраждалих на майдані у лікарнях Тернополя. Адже у багатьох з них після київських подій розвивається тривога, нічні жахи, пригнічення.
Психологи щодня безкоштовно приймають майданівців та їх родичів у будинку профспілок, з а адресою вул. Танцорова 51 у кабінеті 706. Прийом ведуть з 17.00 до 20.00.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top