Головна / Мистецтво / Програма фестивалю на кращу авторську іграшку

Програма фестивалю на кращу авторську іграшку

getImageДекілька місяців тому було озвучено умови участі майстрів у фестивалі на кращу авторську іграшку.

Як повідомили представники бібліотеки-музею національної іграшки (організатори заходу) на адресу оргкомітету надійшло багато заявок зі всієї України.

-Понад сто робіт надіслали на конкурс з Кривого Рогу, Полтави, Маріуполя, Севастополя, Житомира, Галича, інших міст України,-каже координатор фестивалю Ірина Мацко

Під час дводенної програми 20-21 березня відбудуться майстер-класи за участі відомих майстринь, зустрічі із психологами та презентації нових видань. Окрім того, всі бажаючі зможуть відвідати виставку-ярмарок майстрів народних ремесел та іграшкарів, лялькарів у вестибулі Українського дому “Перемога”. Нагородження переможців відбудеться 21 березня у бібліотеці-музеї національної іграшки.

Програма фестивалю на 20 березня

11:00 – відкриття фестивалю Український дім «Перемога», виступ ростових ляльок.

11:30 – майстер-клас з виготовлення іграшок (Галина Дудар, Алла Шушкевич, «Арт Колесо»)

11:30 – зустріч молодих мам за участю психолога, який розповість про важливість гри та іграшки у вихованні дитини, батьківська участь у грі. Граємося з дитиною, гра «Дочки-матері»

12:00 – зустріч та майстер-клас за книжою Лесі Вороніної «Хто впіймає шаленого кльоцика» з гостею фестивалю майстринею-лялькаркою Оленою Тереховою

14:00 – Громадський круглий стіл на тему «Вплив різних видів народної творчості на формування дитячого світогляду. Досвід та практика. Сучасна дитяча іграшка. Проблеми виховання».

Програма фестивалю на 21 березня

Виставка-ярмарок майстрів народних ремесел та іграшкарів, лялькарів (у вестибюлі 1-го поверху УД «Перемога»).

11:30 – Презентація автентичної львівської дерев’яної іграшки – яворівської забавки двох народних майстрів – Остапа Сойки та Оксани Когут та етноіграшки від етномайстерні «Коза-Дереза» (Бібліотека-музей національної іграшки, вул. Стуса, 4)

12:00 – Майстер-клас зі створення іграшки («Арт Колесо»)

13:00 – Результати фестивалю та нагородження переможців конкурсу ляльок, нагородження конкурсу власноруч створеної іграшки.

16:00 – Майстер-клас від народної майстрині Людмили Павлової. (3-й пов. «Ковчег»).

Джерело: zunr.info

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top