Головна / Огляд ЗМІ / Пробне ЗНО для тернопільських школярів проведуть 22 та 29 березня

Пробне ЗНО для тернопільських школярів проведуть 22 та 29 березня

znoПробне тестування проведуть наприкінці березня: 22 і 29 числа. Зараз на пробне тестування зареєструватися не можна. Взяти участь зможуть лише ті, хто подав заявку у листопаді минулого року і підтвердив її, заплативши гроші. На Тернопільщині на пробне ЗНО зареєструвалося майже чотири тисячі абітурієнтів, а це більше 50% усіх вступників у виші цього року.

- Обов’язково потрібно з собою мати документ, який засвідчує особу: паспорт або свідоцтво про народження і запрошення на пробне тестування, яке потрібно роздрукувати з персональної сторінки. Ну і квитанція про оплату, але якщо абітурієнт є в списку, якщо він проплатив відповідні послуги, то ми, незважаючи на відсутність квитанції, будемо пускати до пункту тестування, – говорить заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

22 березня абітурієнти складатимуть тестування  з української мови і літератури, хімії, фізики, російської мови, всесвітньої історії та однієї з іноземних мов за вибором. 29 березня -  з математики, історії України, біології, географії, світової літератури. Кожен учасник може взяти участь лише в одному із тестувань,  що проводяться в той чи інший день. Після виконання тестових робіт усім буде видано інформаційний бюлетень із відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку балів, на основі яких вони зможуть самостійно визначити тестовий бал.

- Вони вже зможуть не тільки попробувати свої сили у складанні цих тестів, а й майже наближено будуть мати результат. Тоді будуть якісь корективи в навчанні, корективи у підготовці на посилене вивчення тих чи інших тем, в знаннях яких є прогалини, – каже Юрій Шайнюк.

Джерело: TV-4

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top