Головна / TOP / Про тернопільських художників дізнавайтесь за допомогою QR-коду

Про тернопільських художників дізнавайтесь за допомогою QR-коду

ciQ5q5zЗа словами начальника управління культури Одександра Смика, до дня святкування річниці великого українського генія, у Тернополі започатковують проект для художників.

- Вже скоро усю інформацію про тернопільських художників можна буде дізнатись через QR-код, – розповідає пан Олександр, – Кожен, хто має телефон із вбудованою камерою зможе дізнатись будь-яку інформацію про творців нашого міста. Це дуже зручно, адже так тернополяни можуть бути в курсі культурних подій. Після того, як тернопільські митці нададуть про себе усю інформацію, ми сформуємо спеціальний штрих-код, який можна буде прочитати кожному.

QR-код – це двовимірний штрих-код, який несе в собі інформацію, яку може зчитувати будь-хто за допомогою телефону з вбудованою камерою. Завдяки легкому розпізнаванню абонент може моментально занести в свій телефон текстову інформацію, додавати контакти в адресну книгу, переходити по веб-лінкам, відправляти смс-повідомлення та ін.

 

Оксана Ратушняк

На Валовій

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top