Головна / Огляд ЗМІ / Понад тисячу героїв-добровольців з Тернопільщини зголосилося поїхати до Криму

Понад тисячу героїв-добровольців з Тернопільщини зголосилося поїхати до Криму

1393772515_voenkomat-20140302Станом на 6 березня понад 1100 добровольців записалися у військомати Тернопільської області. Про це в прямому ефірі УХ-радіо заявив в.о. військового комісара області Володимир Катинський.

- На сьогоднішній день у військові комісаріати області звернулося більше 1100 чоловік для запису в добровольці. Ми їх всіх приймаємо, проводимо запис. Перевіряємо в якому вони стані спроможності виконувати обов’язок по захисту Вітчизни. Бо це люди від 18 до понад 60 років. Ми все розуміємо що у нас є патріоти, які і в 70-80 років готові будь-чим допомогти, але є певні фізичні обмеження.

А інших людей, які готові і спроможні, але по стану здоров’я не зовсім можуть виконувати ці заходи, будем залучати до допомоги проведення мобілізаційних заходів.

Я рахую що це – герої, які в першу чергу, навіть коли не оголошена мобілізація, в перших рядах стоять і записуються добровольцями. Я вам всім дякую від щирого серця. Кожному буде дано оцінку і буде оцінюватися ця людина за своїм внеском в обороноздатність нашої держави і підтримання бойового духу.

Джерело: Погляд

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top